Det ÄR synd om dig !! Jag hoppas att du kryar på dig i år, så att du är frisk hela nästa år :)Gott Nytt År & KramAnci
Usch... lider med dig.
Trist! Krya på dig! Själv är jag förkyld och hostar förskräckligt, så det blir till att vara hemma för mig med. Lite synd om mig med... ;-)Önskar dig en bättre start på nästa år!Elisabet
Hualigen! Stackars, stackars dig! Håller tummarna för att inte en endaste bacill kan ta sig över nyårsslaget!
Fy sjutton! Stackars dig! Krya på dig!Gott Nytt År!Kram
Men usch då, vilken otur! Nu kan 2015 bara bli bättre, eller hur... Nu önskar jag dig ett Gott och Friskt Nytt År! Neej inte bara önskar... nu bestämmer vi att det ska bli så!!!Agneta
Vicken osis. Tycker verkligen synd om dig. Men det blir väl ett nytt år i alla fall. Sköt om dig.
nej fy! men då har du förhoppningsvis å andra sidan sjukdomarna avklarade för i år!
Tack för att du tar dig tid att lämna en snäll kommentar! Kommentarer som innehåller reklam tas dock bort.
Det ÄR synd om dig !! Jag hoppas att du kryar på dig i år, så att du är frisk hela nästa år :)
SvaraRaderaGott Nytt År & Kram
Anci
Usch... lider med dig.
SvaraRaderaTrist! Krya på dig! Själv är jag förkyld och hostar förskräckligt, så det blir till att vara hemma för mig med. Lite synd om mig med... ;-)
SvaraRaderaÖnskar dig en bättre start på nästa år!
Elisabet
Hualigen! Stackars, stackars dig! Håller tummarna för att inte en endaste bacill kan ta sig över nyårsslaget!
SvaraRaderaFy sjutton! Stackars dig! Krya på dig!
SvaraRaderaGott Nytt År!
Kram
Men usch då, vilken otur!
SvaraRaderaNu kan 2015 bara bli bättre, eller hur... Nu önskar jag dig ett Gott och Friskt Nytt År! Neej inte bara önskar... nu bestämmer vi att det ska bli så!!!
Agneta
Vicken osis. Tycker verkligen synd om dig. Men det blir väl ett nytt år i alla fall. Sköt om dig.
SvaraRaderanej fy! men då har du förhoppningsvis å andra sidan sjukdomarna avklarade för i år!
SvaraRadera